metin2 Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Cere de Gm

Reply to topic    metin2 Forum Index » Cafeneaua Cs-Live.Ro » Cautam Moderator/GM/Helper/GFX/Designer ! Previous topic
Next topic
Cere de Gm
Author Message
mirceaciurcea

Post Cere de Gm Reply with quote
_____Model_de_Cerere________________

Ce ai vrea sa devi - GM/CM/GFX/Designer: GM
Nume(nu este obligatoriu) si Prenume: ciurcea mircea
Varsta:17
De ce v-am alege pe dumneavoastra ca GM/CM/GFX/Designer:Am multa esperienta in joc , stiu totete hekurile , stiu tote comenzile aprope la memorie , ma comport bine cu alti , stiu sa vb si alte limbi straine forte bine , o sa va ajut cu servaru vazand ca am esperienta pt ca am avut si eu servaru meu personal , o sa explic si la ceilati noi care o sa intre cum sa se joce si bazele jocului , is forte activ
De ce doriti sa deveniti GM/CM/GFX/Designer: pt a ma distra si a face mt bun si sa aibe suces
Cu ce ne puteti ajuta daca veti ocupa acest post: Cu ajutor la servar , daca aveti ceva problema va pot ajuta , voi ajuta si emmbri noi , si stiu sa respect si sa fiu calm cu cei care is enervanti XD , voi fi apope tot timpu online si va voi ajuta si cu pubilictate lu mt pe alte situri

Thu 20 Jun - 00:55 (2013)
Publicité

Post Publicité
PublicitéSupprimer les publicités ?

Thu 20 Jun - 00:55 (2013)
Reply to topic    metin2 Forum Index » Cafeneaua Cs-Live.Ro » Cautam Moderator/GM/Helper/GFX/Designer ! All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to: 

Index | Administration Panel | Create a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation